Laptop HP corei5 2.4 ghz me Windows 10

Shitet nga: Zymer 11 Dhj 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje shume te mire ,shume i ruajtur.
te dhenat e laptopit :
Intel Core I5 2.4 ghz
Ram memorja :4 gb ddr3
Hard disk: 250 gb
Kartela grafike: 1696 mb
Dvd Rw Lightscribe
Ekrani 14.1 inch
Sistemi operativ Windows 10 i licencuar dhe punon shume mire per cdo program dhe shume i shpejt per ata qe kane njohuri ne kompjutera.

Bateri te qendrueshme mbi 2 ore .
Adapteri origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim