Laptop HP pavilion dv7

Shitet nga: xxxx 28 Sht 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
pershendetje bej ndrrim me I pad laptopi esht Hp Pavilion Dv7 1000 Gb hard 8 Gb Ram Defekti esht se Tastiere dhe Bateria nuk bejn . po kshtu esht ne gjendje te mir ben me adapter osht i ruajtur bej ndrrim me ipad te interesuarit te kontaktojn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim