Laptop hp

Shitet nga: besmir 17 Jan 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes laptop hp me 1 g ram memorjen esht me dyh procesora dhe esht me wifi nermal kah bateri baj drrim me tel nermal me naj njo qe um konvunon
mund te kontaktoni ne viber 37745630299
pres blers #serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim