Shes Apple macbook

Shitet nga: Leart 16 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

565 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Apple mace book 17" kompiuteri gjindet ne gjendje shum te mir siq mundeni me shiku dhe ne foto per zhdo pytje mos ezitoni te me kontaktoni.learti 045282556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim