Shes dhe ndrrojjj laptopi

Shitet nga: besart 01 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes lapotopin pa kurfar prblmm baj edhe ndrrim em naj tel te mirr ma shum detaje kontako +37745630299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim