Kompjuter komplet me te gjitha paisjet dhe tavol..

Shitet nga: kompjuter 08 Shk 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Tableta
Kompjuter komplet tavolina ,shtepiza,tastiera,kamera etj ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim