Samsung tab 3 .

Shitet nga: Mani tasholli 01 Jan 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Tableta
Shitet samsung kalaxy tab3 .esht ne gjendje te rregullt punon mir , ka kamer perpara dhe prapa ka edhe venin per kartel mund te instaloni qdo llooj te programit 16 giga ram memorie bej nrrim me iphone 5 dhe 5s .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim