Cd Origjinale Xbox 360 10 euro

Shitet nga: ukshin tepeku 11 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Pershendetje, Shes Cd Origjinale Per Xbox 360 Per Vetem 10 euro
Shesim edhe Lojera Kopje/Fallca Lt 3.0 Per Vetem 1 euro
________________________________________
Kemi Lojera Kopje/Fallca Per Xbox te Vjeter 250
Per Vetem 0.50 Cent
_______________________________________
Kemi Lojera Per Ps2/Playstation 2 Origjinale Vetem 5 Euro
_________________________________________
Dhe Kemi Lojera Per Ps3/Playstation 3 Vetem 10 euro
Pres Bleres Serijoz, Mundeni te me kontaktoni ne Facebook -- > https://www.facebook.com/profile.php?id=100008917473878 / Ne Skype dj-ukshin-nr1.thebest Dhe Ne Nr Telefonit -> 049398907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim