CD per PlayStation 3

Shitet nga: Lipjan 06 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes te gjitha CD te PlayStation 3 .

Pacific Rift 15$
Fifa 15 20$
Fifa 14 18$
Fifa 13 15 $
Fifa 10 10$
GranTurismo5 18$
Haze 15$
DeadRising 2 15$
Injustice 20$
HomeFront 30$
GTA V 50$

Te gjitha keto jan ne nshtije mundesisht mund te me kontaktoni ne Viber dhe te shkruani aty. Shitja e ketyre gjerave eshte URGJENTE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim