PS3 dhe 4

Shitet nga: Rasim aliu 22 Nën 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim Ps3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim