Plalystation sony3 dhe tv plazma 2 cop

Shitet nga: mehmet krasniqi 11 Shk 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten 2tv plazma elgji dhe quart jan teri shum pak te perdorur
Playstation tresh. 4cop te reja pak te perdorura
3tovolin
Mundeni me ardh mi pa
komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim