Play Station 2

Shitet nga: Play station 2 slim 15 Maj 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet playstation 2 super slim edition me 8 cd origjinale dhe me te gjitha kabllat playstation 2 eshte ne gjendje te rregullt qmimi eshte fiks play station 2 slim lexon edhe cd dvd qdo cd shitet nga 3 euro por 4 vin fal sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim