Playstation 2 plus vollan

Shitet nga: albert 11 Jan 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
shes playstation 2 ne gjendje shum te mir sikur i ri osht me qip per cdja fallc vjet me 2 kontrollera playstation vjen me paket dhe card memory
vollani vjen veq qmimi 25 po ne qoftese i merr dyjat 70 euro qmimi per te dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim