PsP me 5 lojra te ndryshme

Shitet nga: Albin Oruqi 18 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
shitet psp me 5 lojra te ndryshme e ka 1 qip 2gb osht me CD dhe me qip ngjyr te zez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim