PsP modeli 2004

Shitet nga: erion arifi 08 Mar 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Lipjan
Eshte psp modeli 2004 osht shum i mir osht pak i krist ama nuk duket shum defekti osht qe nuk e ka
baterin por eshte lire per ta bler.Psp ka edhe mbrojtsen e vet e ka adapterin dhe e ka kabllen qe munesh me
lidh me kompjuter.Dhe cd-jat nuk i ka..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim