SHITEN NJE BULARDO DHE NJE PINPON

Shitet nga: BILARDO 28 Dhj 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHES BILARDON SHUM TE MIE E RUJTNE NE GJENDAE PERFEKTE DHE NJE PINPON GJITHASHTU SHUM I RUJTEN ME QIMIM TE VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim