SHITET BILARDO

Shitet nga: BILARDO 07 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
SHES BILARDON SHUM PAK TE PERDORNE NE GJENDJE PERFEKTE KOMPLET ME TOPA DHE 5 SHTEGA ME QEMIM TE VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim