Sony 3

Shitet nga: Alban 03 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 590 EUR

Komuna: Lipjan
4 sony 3 komplet me tavolina me ulse dhe televizon grundin 40 inc + 1 TV SHARP 32 inc + sony 2 me kete tv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim