Sony playstation3 4 ulse 1 Tv sharp dhe 1 ringi..

Shitet nga: Alban 19 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten : { 4 Ulse per sony playstation} {1. playstation3} kemi edhe sony 2 {1 TV sharp} dhe 1 ringi shping


per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit 044 219 725

Ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim