X box 360

Shitet nga: Blend 22 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
X BOX eshte i ardhur nga anglia eshte ahum pak i perdorur X BOX vjen me 2gjestika dhe 5 lojra MODERN WARFARE 2 FIFA 15 FORZA MOTOSPORT3 FIFA 13 CALL OF DUTY 3 GTA 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim