XboX 360 LITE160 GB HD

Shitet nga: Agron Vesiqi 02 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lipjan
xbox vie me 13 cd me ulese te veten esht i perdorur shum pak dhe ne gjendje shum te mir bej edhe ndrrim plus monitori me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim