playstation2

Shitet nga: albert 21 Dhj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
sony osht shum i rujten vjen me paket siq shihet foto plus me dy dorza plus paisjet shtes ka dhe memori kartel siq shihet ne foto bej ndrrim me kontrollers te playstation4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim