Kasetofon dhe Shanzher me 6 CD

Shitet nga: valon 09 Sht 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Eshte e ardhur nga jasht punon shum mire, Qmimi 30 ero per te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim