Bufer 1000watt JBL

Shitet nga: Gzimi 27 Tet 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes buferin JBL 1000Watt osht i njejti si ne foto qmimi 130euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim