JVC shangjir apo magazin me 12 cd

Shitet nga: flurii 13 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes shangjir me 12 cd JVC ngjendjetrregull mekabell komplet shum emir qmimii ivolitshum pres blers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim