Kastofon

Shitet nga: Xxx 26 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes kastofon per kerre 2 punojn njona osht pioneer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim