Zmadhuz i zerit

Shitet nga: zmadhus 26 Pri 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes zmadhusin e zerit sherben per dasma e hangje tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim