korg pa 2 dhe korg profesi 250

Shitet nga: Fitt 18 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shitet korg pa 2x ngjendje perfekte qmimi 1250 E..
Si dhe korg profesi 250 euro. ngjendje shum te mire te dyt... ndrrim i mundshem me korg pa 3x
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim