shes zmadhus dhe pajaqall per vetur

Shitet nga: xhemail 25 Jan 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shes zmadhus te rrymes dhe pajaqallen per vetur jvc 600 vat shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim