shitet boxi dhe pajaqalla

Shitet nga: remzi 12 Shk 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shes muziken per vetur jan ni boxbufer dhe pajaqalla me kablla me kejt komplet pajaqalla I ka 500wat kurse buferi I ka 300wat jon te firmes pioner qmimi I arsyeshem per info tjera kontakt tel. 044/424/648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim