Antena Nannostation Loco M5

Shitet nga: Lavdim 22 Maj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shiten antenat e perdorurura Nanostation Loco M5 dhe nje Antene Mikrotik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim