Batari laptopit te re dhe disa pjes te laptopit

Shitet nga: riad 05 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Dhe adapter te ri re intersuarit te shkruajn ne viber +38649336038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim