CUTTING makin per prerjen e shkronjave

Shitet nga: Ibrahim 20 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Lipjan
Shes karterin per shkrimin e reklamave i gjate 125cm se bashku me kompjuter dhe nje aparat per plastifikimin e vizit carteve komplet. Çmim i arsyeshem prej 800. € vetem bleres serioz flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim