HardDisk i Jashtëm 250Gb Per XBOX 360,PS3,PC

Shitet nga: Bujar 16 Dhj 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Lipjan
Shes Harddiskun e jashtem me kapacitet 250gb ne gjendje te rregullt,shum i pershtatshem per lojra te XBOX 360 dhe PS3 po edhe per PC
[External HDD]
Cmimi i diskutushum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim