Laptop .tv. Plasma.monitora.sonyplesteishen 3

Shitet nga: Muhameti 09 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Shes 3 tv plasma 107cm 180 ero.6 monitora pi 10 ero deri 50 ero.6 Laptop pi 30 ero deri 150 ero me kamera pi te mirve 2 soni plesteishen 3 me komplet njanja i ka 2. komanda tjetra 1 komand me bateria lojrat e reja me cedeja edhe hardiska kan Njo 130 ero tjetra 120.edhe ni pc kompjeter komplet me monitor dhe tastjer maus 70 ero te po sa ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim