Laptop për pjesë

Shitet nga: kushtrim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet apo ndërrohet llaptopi për pjes acer aspira 5551 nuk funksionon ju ka djeg pllaka amë nuk e ka hard diskun as ram memory dhe cd rom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim