Printer Canon

Shitet nga: Printer 05 Dhj 04:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet printeri ne gjendje te rregullt (printer, fotokopje dhe scaner), printeri gjithashtu eshte edhe me ngjyra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim