Printer Skener Fotokopje

Shitet nga: Halil 15 Nën 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   110 EUR

Komuna: Lipjan
SHES Printerin e ri i ardhur nga zvicrra n gjendje shum t mir shum pak i perdorur i kryen t gjitha kto sherbimet si: Skaner, Fotokopje dhe Printer pres bleres Serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim