Shitet termo

Shitet nga: Arben 15 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet termo,karrika , tavolina dhe monitori per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim