Bateri shtes

Shitet nga: Agron 04 Krr 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Lipjan
Shes Baterin shtes per telefon e cila mbush telefonin qoft ai Iphone,samsung ose qfardo tjeter telefoni.
Eshte mjaft e vogel dhe shume praktike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim