Blej pllak per samsung S2 model;9100

Shitet nga: behari 23 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
kerkoj pllak per samsung s2 nese eshte ne rregull dhe funksionale ne pergjithesi.kontaktoni ne tel ose viber;0037744207048
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim