Numrin e telefonit 044 3 111 35

Shitet nga: Almir 05 Jan 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Shes numrin e telefonit 044 3 111 35 shume i lehte per tu mbajtur ne mend per biznese dhe njerez bossa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim