USB 124 Giga per Telefon dhe PC

Shitet nga: Arbias 24 Nën 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Lipjan
Shes USB 126 Giga per telefon dhe PC shum e mir per vetem 45 Euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim