USB 125 Giga per telefon dhe PC

Shitet nga: Arbias 05 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet USB 125 giga per telefon dhe PC eshte shum e mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim