Zhbllokim telefonav

Shitet nga: lundrim 04 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
zhbllokojm riparojm imei modele te ndryshem prej------ HAUWEI - ZTE - LENOVA - ALCATEL - ACER - MOTOROLA----


ka shum modele e lloje te tjera qe mund te zhbllokojm po nuk i kom shpall nfaqe..

nese keni naj modele te ndryshme dhe nuk e shef ne ket faqe na dergoni sms

Qmimet ndryshojn nga modeli per qmime mundemi te folim me sms ose ne viber.

Gjendemi ne lipjan afer shkolles vellzerit frasheri
Emri EUROPA92
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim