Canon sx130 IS

Shitet nga: Canon 24 Pri 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR   90 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Fotoaparate
Canon sx130 IS ne gjendje te mire teknike dhe optike
Posedon:
Kamer 12.1 mp.
720 pixels HD recording
4 gb Memory Card me mundesi zgjerimi
red-eye remover
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim