Go Pro

Shitet nga: Trimi 10 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Fotoaparate
Go pro hero osht e ngjashme me hero 3+ por vetum ska wfi dhe blutooth Shlohet Vetum me dor bon foto vidoe ka 5 Mega pixel Qipi 4gb. te interesuarit mund te shkruani edhe ne Viber +37744444642
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim