Minolta dynax 8000i

Shitet nga: Aparat 12 Tet 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Fotoaparate
minolta osht me filum dhe ka qipin per spote ma shum mund te pytni ne vier +37744492505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim