Nikon D80

Shitet nga: Arber 18 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   350 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Fotoaparate
Shes nikon d80 ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur
posedon adapterin baterin dhe kabllen per pc
lensi eshte 35 80mm
Memorycard 8gb
Kontakt edhe ne whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim