Risi Risi Reciver me YUTUBE Golden Medija

Shitet nga: Elmi 04 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Reciveri eshte i ri i pa perdorur eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme ; eshte i programum per te gjitha kanalet e gjermanis turkis italis si dhe mund te lidhet me kanala me internet ka yutube ka parashikimin e kohes ka qip ka memorje per ingjizim e shum te tjera siq shihet edhe ne paketim ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim